Publikacje dotyczące REwitalizacji – propozycje publikacji oraz ciekawa strona z gatunku Lubimy.

Publikacje dotyczące REwitalizacji – propozycje publikacji oraz ciekawe strony z gatunku Lubimy.

 

Na początku tego wpisu chciałbym wszystkim podziękować za odwiedzanie tego serwisu. Mamy świadomość, że dużo pracy jeszcze przed nami i dlatego każdego dnia pracujemy nad kolejnymi treściami, które pojawić by się mogły w tym serwisie. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszego profilu na Facebooku (można na niego trafić klikając w przycisk pojawiający się po lewej stronie lub pasek na dole strony) i dzielenia się uwagami co do treści pojawiających się na stronie www.rewitalizacjanadodrza.pl.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Krakowskiego Stowarzyszenia Przestrzeń-Ludzie-Miasto – przestrzen.krakow.pl gdzie w dziale Baza Wiedzy zamieszczono kilka pozycji, które warto mieć w swojej domowej biblioteczce.

 

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony Platforma Kultury – www.platformakultury.pl gdzie w dziale publikacje każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poniżej umieszczamy publikację pochodzącą ze strony Platforma Kultury o tytule Od Animacji do REwitalizacji – dialog perspektyw i doświadczeń.

Za wskazanie publikacji dziękuję A. Rumińskiej.


Źródło: Platforma Kultury;

{loadposition NC}