Podsumowanie pierwszej ankiety i trochę statystyki

Witam wszystkich w nowym roku 2012!

Mam nadzieję, że ten rok będzie dobrym rokiem dla REwitalizacji Nadodrza!!!

 

Chciałbym podzielić się kilkoma statystykami oraz podsumować sondę, która znajdowała się na stronie.


Statystyki:

1. Od momentu startu serwisu, czyli umownej daty 1 grudnia 2011 roku strona www.rewitalizacjanadodrza.pl odwiedzona została przez prawie 300 unikalnych użytkowników.

2. Zanotowaliśmy ponad 500 odwiedzin.

3. Jeśli chodzi o odsłony to było ich blisko 2000.

4. Osoby odwiedzające pochodziły z 18 krajów w tym takich jak Turcja, Brazylia, Grecja czy Rosja.

5. Przeważającą liczbę użytkowników stanowili użytkownicy z Polski w tym przodowało województwo dolnośląskie.

Podsumowanie Ankiety:

Oddano 24 głosy na pytanie Jaki rodzaj systemu CMS widziałbyś na tej stronie? przy czym jednoznacznie wygrała opcja JOOMLA zdobywając 14 głosów, WORDPRESS preferowało 8 osób oraz Mamo i Inny system po jednym głosie. Zgodnie z głosowaniem na stronie www.rewitalizacjanadodrza.pl zdecydowano wdrożyć i sam serwis rozwijać w systemie joomla.

Pojawiła się również nowa sonda, w której pytam: Czy podoba Ci się strona REwitalizacja Nadodrza? – zapraszam do oddania głosu w tej sondzie.

Reklamy:

Jak łatwo zauważyć na serwisie pojawiły się reklamy. Jak to już pisałem w dziale O Nas serwis, domenę i serwer opłacam z własnej kieszeni i reklamy na daną chwilę są jedyną możliwością uzyskania środków finansowych na pokrycie wspomnianych opłat. Z prowadzenia serwisu nie czerpię żadnych korzyści finansowych i pracuję nad nim dla własnej satysfakcji. Dlatego jeśli znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany reklamą na stronach www.rewitalizacjanadodrza.pl proszę o przekazanie mu namiarów na serwis, być może pomoże to w zniesieniu reklam i zastąpieniu ich reklamami bardziej związanymi z Nadodrzem.

Na końcu chciałbym podziękować wszystkim odwiedzającym serwis, wszystkim wspierającym mnie oraz wyrażającym chęć współpracy. Mam nadzieję, że serwis będzie się rozwijał, a grono redakcyjne stale będzie poszerzane. Na styczeń planuję spotkanie w celu omówienia dalszych działań o czym na pewno poinformuję na łamach serwisu.

{loadposition NC}